گزارشى از گيلان٬

لنگرود، لاهیجان، رشت
یورش به خانه های مردم به دنبال بشقابهای ماهواره!

 

لیلا احمد ی
در طی روزهای گذشته موج گسترده ای از تهاجم وحشیانه حکومت اسلامی به زندگی خصوصی مردم در استان گیلان بخصوص در شهرهای رشت و لنگرود و لاهیجان شروع شده است.

در رشت و لاهیجان سرکوبگران حکومتی با زور و بيحرمتى و توهين وارد منازل مردم ميشوند و به بازرسى براى کشف و جمع آوری گیرنده های ماهواره ميپردازند. ايجاد ارعاب جمعى يک گوشه اين عمليات ها است. در مواردی مردم و جوانان با اعتراض و مخالفت خود با ماموران حکومتی درگیر شده و دست به مقاومت زده اند. در لنگرود موج خانه گردیها گسترده بوده و در روزهای گذشته محلات جاده چمخاله، آقا سید عبداله، فرهنگیان و ... از جانب نیروی انتظامی مورد تفتیش قرار گرفته اند.

دیروز چهارشنبه بیست و پنجم خرداد ماه در حوالی ظهر خانه های مردم در محله کمربندی لنگرود مورد یورش اوباش حکومتی قرار میگیرد. بنا به اخباری جوانان و مردم محله  کمربندی در مواردی با ماموران حکومت درگیر شده اند. خانه گردی و یورش به زندگی خصوصی مردم به بهانه کشف و جمع آوری آنتن های ماهواره در دیگر شهرهای استان گیلان ادامه دارد. مردم با روحیه بالا و قابل ستایش ضمن درگیری با ماموران از باز نمودن درب منازل به روی اوباش سرکوبگر خودداری نموده و با جایگزین نمودن گیرنده های ماهواره ای جدید به مخالفت و مقابله خود با حکومت اسلامی ادامه میدهند.

این روزها علاوه بر خانه گردیها در استان گیلان از جانب حکومت اسلامی تهاجم گسترده ای به زنان و جوانان به بهانه مبارزه با بد حجابی و بی حجابی شروع شده است. خیابانها و معابر عمومی در لنگرود و لاهیجان و رشت و دیگر شهرهای استان گیلان٬ هر روز و هر ساعت شاهد اعتراض و درگیری زنان و جوانان با ماموران و مزدوران جنایتکار حکومت اسلامی است.

 

مرگ بر جمهورى اسلامى!
آزادى٬ برابرى٬ حکومت کارگرى!
زنده باد جمهورى سوسياليستى!

حزب اتحاد کمونيسم کارگرى
٢۶ خرداد ١٣٩٠ – ١۶ ژوئن ٢٠١١