تهران: امروز 30 خرداد
سالگرد جنایت و کشتار، سالگرد تولد خونین حکومت وحوش اسلامی !

فضای شهر تهران در امروز یکشنبه سی ام خرداد ماه بمانند روزهای گذشته، فضای سنگین حکومت نظامی و تشدید روزافزون کنترلها و فشارهای پلیسی است. کنترل ها و گشتیهای بسیار گسترده پلیسی و ایست و بازرسی های شبانه در اکثر چهار راهها، خیابانها و میادین اصلی شهر برقرار است.

از دیروز شنبه به کلیه کلانتریها و مراکز مزدوران سرکوبگر نیروی انتظامی آماده باش اکید اعلام و به اجرا درآمده است. از اولین ساعات صبح امروز يکشنبه تحرکات نظامی نیروهای مزدور و جنایتکار حکومت اسلامی در سطح شهر شروع شده است. از صبح تا حوالی ساعت 2 بعدازظهر امروز، حکومت با قصد ظاهرسازی و پنهان داشتن هراس عمیقش از مبارزات آزادیخواهانه و برابری طلبانه جوانان و مردم٬ عمدتا از نیروهای راهنمایی و رانندگی بطرز بسیار وسیعی استفاده نموده و این ارازل را به همراه خودروها و موتور سیکلت هایشان در همه جای خیابانها و حتی کوچه های اصلی و فرعی شهر بخصوص از میدان آزادی تا میدان انقلاب و فردوسی تا میدان ولیعصر و توحید و در دیگر نقاط حساس شهر مستقر نموده است. از ساعت 2 بعدازظهر بتدریج حضور، استقرار و جولان اوباش پاسدار بسیجیها و یگان ویژه نیروی انتظامی شروع شده است. از میدان آزادی، خیابان آزادی، تقاطع خیابان رودکی، نواب، پارک اوستا، ورودی مترو میدان انقلاب٬ در همه جا پلیس ضد شورش با امکانات و سلاحهای سرد و گرم ویژه با سپر و جوشن به طرز رکیک و زننده ای علیه مردم گارد گرفته اند. حضور لباس شخصیها با بیسیم های دستشان و انواع وحوش سرکوبگر ریز و درشت مشهود است.

هم اکنون ساعت 15/4 عصر در ضلع شمال غربی میدان انقلاب بیش از صدها دستگاه از موتورسیکلتهای سپاه و یگان ویژه ضد شورش٬ در حالیکه ارازل موتور سوار هم با تجهیزات کامل و تفنگهای جدیدی که در دست دارند همانجا ایستاده اند٬ پارک شده است. هر لحظه بر شمار مزدوران سرکوبگر افزون و افزون تر میشود. گله های موتور سوار لمپن و فالانژهای مزدور در زیر نگاههای سرشار از تنفر و تحقیر مردم زوزه کشان و سرگردان در هوای بسیار گرم جولان میزنند. میدان انقلاب به محاصره شاید بیش از 1000 نفر از پلیس ضد شورشی در آمده که با قیافه های مضطرب و ترسیده در تنگ یکدیگر گارد گرفته اند. اوضاع در فلکه دوم و اول آریاشهر نیز همچنان پلیسی و نظامی است. از بعدازظهر امروز فلکه دوم آریاشهر به اشغال کامل صدها نفر از پلیس ضد شورش و پاسدار بسیجی ها در آمده است، انواع نیروهای نظامی در همه جای آریاشهر موج میزنند. هم اکنون ساعت 30/8 شب از فلکه اول صادقیه تا خیابان ستارخان به سمت میدان توحید انواع اوباش و پلیس ضد شورش حکومتی مستقر شده اند.

 و ... امروز سی ام خرداد سالگرد قتل عام و نسل کشی وحشیانه هزاران هزار انسان کمونیست و روشنفکر و آزادیخواه و مخالفين سياسى در سال 1360 به دست جانیان اسلامی است. امروز سالروز تولد خونین حکومت جهل و جنایت اسلامی سرمایه داران است به بهای قتل عام و نسل کشی گسترده دهها هزار انسان بیگناه که فقط "جرمشان" برابری طلبی، سکولاریسم و آزادیخواهی و يک زندگى بهتر بوده است.

سی ام خرداد ماه هشتاد و نه
نازنین اکبری فعال حزب اتحاد کمونیسم کارگری

 

مرگ بر جمهوری اسلامی!
آزادی٬ برابری٬ حکومت کارگری!
زنده باد جمهوری سوسیالیستی!

حزب اتحاد کمونیسم کارگری
٣١ خرداد ١۳۸۹ – ٢١ ژوئن ۲۰١۰