مهر کام پارس ایران خودرو
سود سهام یک ریال، کاهش بن خوار و بار !

بنا به خبر دريافتى٬ کیانمهر چهره منفور ضد کارگرى و همدستان دزدش پس از کلی ترفندهای رزیلانه برای بالا کشیدن طلبهاى کارگران اعلام نموده اند در حال حاضر سود هر سهم خریداری شده توسط کارگران یک ریال! است و کارگران میتوانند برای دریافت سود سهامشان اقدام کنند!

لازم به توضيح است که اين حضرات سودجو چند سال پیش بحشى از ورق پاره های سهام بی ارزش شرکت را برابر هر سهم 600 تومان بطور اجبارى به کارگران فروختند و پولش را نقدی از دستمزدهای ناچیز کارگران بالا کشیدند! حالا ارزش هر سهم در بازار بورس حکومت جانیان اسلامی 90 تومان شده و سود هر سهم هم به گفته جنابان سرمایه دار یک ریال! بعبارتی کارگران مانده اند با جیبهای خالی و این کلاهبرداری بزرگ توسط سرمایه داران و عوامل دزد حکومت اوباش اسلامی. علاوه بر اینها کار دو شیفت 12 ساعته که از سال پیش به کارگران تحمیل شده همچنان ادامه دارد و دستمزدهای روزهای تعطیل کارگران را نیز برابر روزهای عادی محاسبه و پرداخت مینمایند. مضاف بر کار برده وار و طاقت فرسا٬ اخیرا بن های خوار و بار ماهیانه کارگران که مقدار ناچیزی گوشت منجمد، برنج درجه چندم و نامرغوب و حبوبات بود را به نصف کاهش داده اند .

کارگران مهر کام پارس خواهان حذف کار قراردادی و پیمانی، حذف 2 شیفت کاری و بازگشت به 3 شیفت قبلی کار٬ و محاسبه دستمزدهای ایام تعطیل برابر روزهای تعطیل میباشند .

شرکت مهر کام پارس ایران خودرو با بیش از 4500 کارگر قراردادی و سفید امضا با دستمزدهای 300 هزار تومانی در دو شیفت 12 ساعته سنگین و فشرده کاری واقع در جاده مخصوص کرج در زمینه تولید انواع سپر و داشبرد و لوازم جانبی خودرو فعال میباشد .

 

مرگ بر جمهوری اسلامی!
آزادی٬ برابری٬ حکومت کارگری!
زنده باد جمهوری سوسیالیستی!

حزب اتحاد کمونیسم کارگری
١٩ مرداد ١۳۸۹ – ١٠ اوت ۲۰١۰