سرکوب وحشیانه کارگران ارج
توسط اوباش حکومت اسلامی

بنا به خبر دريافتى٬ روز یکشنبه دهم مرداد ماه بیش از 500 نفر از کارگران کارخانه ارج در اعتراض به نپرداختن دستمزدها و علیه اخراج و بیکار سازیها٬ از اولین ساعات صبح در مقابل کارخانه ارج واقع در جاده مخصوص کرج علیه حکومت اسلامی، علیه سرمایه داران و برای دستیابی به خواستهای برحق خود دست به تجمع اعتراضی زدند. خواست کارگران دریافت فوری دستمزدهای معوقه، جلوگیری از هر گونه اخراج و بیکاری و بازگشت به کار کارگران اخراجی بود.

تجمع اعتراضی کارگران آنچنان گسترده و چشمگیر بود که بشدت مورد توجه و حمایت عابرین و خودروهای عبوری از محل قرار گرفت. عوامل کارفرما و حراست کارخانه ارج در حالیکه بشدت وحشت زده شده بودند از ارگانهای نظامی و سرکوبگر درخواست کمک نموده و بلافاصله در دقایق کوتاهی صدها نفر از پلیس ضد شورش با تجهیزات کامل سرکوب به همراه گله های موتور سوار اوباش سرکوبگر در محل حاضر شده و با گستاخی و وحشی گری به ضرب و شتم و سرکوب کارگران پرداختند. درگیری و زد و خورد جسته و گریخته کارگران زحمتکش و معترض با پلیس و سگهای حامى منافع سرمايه داران تا حوالی ظهر ادامه داشت. تاکنون از تعداد کارگران بازداشت و دستگیر شده خبری در دست نیست .

کارخانه ارج با بیش از 700 نفر کارگر قراردادی با قراردادهای سفید امضا و یکطرفه با دستمزدهای 300 هزار تومانی در 3 شیفت فشرده کاری واقع در جاده مخصوص کرج سازنده انواع بخاری، کولر و لباسشویی و لوازم خانگی میباشد.

 

مرگ بر جمهوری اسلامی!
آزادی٬ برابری٬ حکومت کارگری!
زنده باد جمهوری سوسیالیستی!

حزب اتحاد کمونیسم کارگری
١٢ مرداد ١۳۸۹ – ٣ اوت ۲۰١۰